RSS
środa, 17 marca 2010
Co to takiego jest Imikimi ?

Co to takiego jest Imikimi PL wersja Polska ?

>> Pobierz Imikimi Tutaj <<

Imikimi – aplikacja pozwalająca na tworzenie, przerabianie naszych prywatnych zdjęć poprzez dodawanie ciekawych efektów graficznych, czy też osadzanie wycinków zdjęć w Imikimi szablony, których ilość przekracza 1000.

Imikimi Polska Wersja (PL)

Imikimi po polsku… ? Zapewne wielu z Was zastanawia się czy istnieje wersja Imikimi PL. Otóż strona główna programu do obróbki zdjęć nie posiada możliwości zmiany języka Imikimi, a przynajmniej nam nie udało się znaleźć, a szkoda. Polska wersja Imikimi mogłaby być hitem w polskim internecie dlatego, że program posiada bardzo duży potencjał, intuicyjny interfejs i bardzo duże możliwości. Czy istnieje polskie Imikimi? Ciężko powiedzieć, ponieważ pod polską domeną imikimi są tylko reklamy, wygląda na to, ze narazie nie istnieje polskie Imikimi.

Imikimi Pobierz

Czy Imikimi da się ściągnąć na nasze komputery i używać lokalnie do przeróbki zdjęć? Otóż o ile nam wiadomo nie istnieje wersja programu Imikimi do pobrania, a jest to aplikacja internetowa, której można używać przez stronę internetową Imikimi. Nie znaleźliśmy też żadnych informacji o Imikimi do ściągnięcia, a na stronie producenta nie ma żadnych guzików pobierz Imikimi PL, czy też ściągnij Imikimi PL.

U Nas Darmowe Imikimi

Tylko teraz do programu Imikimi na stronie głównej możemy dołączyć za darmo.  Imikimi oferuje za darmo rejestracje w serwisie, więc można spodziewać się, że Imikimi jest darmowy.

Czy jest  Imikimi na Komórkę ?

Z tego co się dowiedzieliśmy istnieje Imikimi na komórkę:  Nokia, Iphone, Samsung, Sony Ericcson, Motorola, HTC